15 سال تجربه در

الکترونیک و مکانیک

پانزده سال تجربه و دانش عمیق صنعت در الکترونیک و مکانیک منجر به طراحی و عرضه محصولات امنیتی با کیفیت بالا و راهکارهای امنیتی منحصر به فرد شده است.

شرکت ما از سال 2000 طرح های الکترونیکی، محصولات و موارد دیگر را عرضه می کند.

فلسفه ما

ما به نوآوری نه تنها در فناوری که ارائه می کنیم بلکه در روشی که تجارت می کنیم نیز اختصاص داده ایم. ما معتقدیم که ارزش های خدمات و رهبری دست به دست هم می دهند. در شرکت ما، ما به عنوان یک فرد معتقدیم بیشترین موفقیت زمانی حاصل می شود که درک کنیم که در خدمت یکدیگر هستیم.

نگران امنیت نباشید!

در Merena، ما معتقدیم که مشتری هرگز نباید نگران امنیت باشد. ما همچنین معتقدیم که این امنیت هرگز نباید به قیمت راحتی باشد.

ماموریت ما

ماموریت ما در Merena ارائه درجه بالایی از امنیت، راحتی و سفارشی‌سازی برای دارندگان ساعت است که همگی با کسری از هزینه گاوصندوق‌های هتل‌های سطح بالا مشابه هستند.

خدمات ما

Merena با هر مشتری عمل می کند و هر بار خدمات شخصی را تضمین می کند. ما به بالاترین استانداردهای خدمات مشتری که کیفیت منحصر به فرد محصولات ما را تحسین می کند، افتخار می کنیم.

ما یک تامین کننده ترجیحی برای بسیاری از هتل های بزرگ و املاک مستقل در همه سطوح هستیم. ما همچنین در سطح بین‌المللی ارسال می‌کنیم، و اکثر کارهای اداری را انجام می‌دهیم، و این فرآیند را بدون دردسر برای شما مشتری عزیزمان انجام می‌دهیم.

4603 445 913 98+
فارسی